Голая Пристань

Песчаный карьер

Песчаный карьер
Песчаный карьер
200 000 $ штука
Спеш А. Г.,
на Флагма с 14 апреля 2011
Продам

ПП «Зелений світ» пропонує для спільного використання земельну ділянку.
Східно-Шабовська ділянка розташована в 7-9 км на захід від с. Рибальче повздовж лівого берега Дніпровського лиману, за формою нагадує витягнутий повздовж дороги прямокутник. Площа ділянки, що вивчається біля 110 га, непродуктивні землі. Безпосередньо на заході вибрана ділянка проведення геологорозвідувальних робіт примикає до південо-східної частини Шабовського родовища пісків, яке розвідане в 1986-87 роках Кримською гідрогеологічною експедицією за технічним завданням Херсонського морського порту. Геологічна будова Східно-Шабовської ділянки, якість корисної копалини очікується близькою до Шабовського родовища.
В геологічній будові Східно-Шабовської ділянки приймають участь верхньочетвертинні і сучасні відклади, які представлені алювіальними пісками І надзаплавної тераси р. Дніпро і еоловими дюнами складеними пісками. Проектний геологічний розріз ділянки такий:
Четвертинна система
Сучасна ланка (голоцен)
1. Пісок кварцовий, буро-жовтий, тонко-, дрібнозернистий, слабо гумусований (еН) – потужністю 0.1 – 0.3 м.
2. Пісок кварцовий, жовтий, дрібнозернистий, добре відсортований (vH) – потужністю 1.5 – 8.0 м.
Верхньочетвертинна ланка (верхній плейстоцен)
3. Пісок кварцовий, жовто-сірий, коричнево-сірий, світло-стально-сірий, дрібно-середньозернистий з прошарками від 0.3 – 0.5 до 2.0 м глинистих пісків (а1РІІІds) – потужністю до 19.0 м.
Корисна копалина – пісків 2 і 3 шару потужністю від 19.0 до 24.0 м, середня 22.0 м. Залягання порід горизонтальне. Породи розкриву на ділянці практично відсутні. Корисна копалина обводнена в неоводнена. Підземні води залягають на глибині від 1 до 7 м і гідравлічно повязані з рівнем води в лимані.
Фізико-механічні властивості пісків очікуються аналогічні піскам Шабовського родовища. Середній вміст глинистих, пилуватих часток близько 6.0 %, модуль крупності 0.4-2.1, в середньому 1.1. Піски потребують збагачення.
Гідрогеологічні і гірничо-геологічні умови

  просмотров: 716
Обновлено: 2 июля 2015, 07:55
Похожие объявления

Реклама
... при дроблении гранита в карьере методом «грохочения» (дробление и ... -70 мм, отсев. Гранитный карьер находится в районе г ...
Кривов С.С., ФЛП, Херсон, 15 км
×
×
Флагма* Сайты 48 стран
×
×
×